Soutěže 1084
Výuka 916
Semináře 349
Zmijozel

Autor: Alexa Spiderwicková
Práce odevzdána: 23. 4. 2016 22:48
Soutěž: 12. duben
Zadavatel soutěže: NaSaŠí Jackson

Zadání soutěže

12. duben je něčím zvláštní - nejen že jde o Mezinárodní den kosmonautiky, což je sice pěkné, ale lidé po celém světě také probouzí své "divoké já".

Den v angličtině nese název "Walk On Your Wild Side Day" a spočívá v tom, že člověk udělá něco, co by od něj ostatní vůbec nečekali. Zažehněte v sobě plamen a pokud vám někdo někdy řekl, že byste něco nikdy v životě nemohli udělat, dokažte mu, že se mýlí - třeba celý den chodit v neonově růžové, obarvit si na den hlavu na modro, vzít si na sebe každou botu jinou...

 

Co po vás chci? Nakreslete mi, co by od vás ve vašem okolí nikdo nikdy neočekával. Něco šíleného, nečekaného a šokujícího! Můžete si vybrat, zda-li půjde o situaci od mudlů nebo u nás, ale beru jen jeden obrázek! Krátce mi k němu (cca na 1 palec) popište, o co jde.

Pokud jste se rozhodli 12. dubna skutečně popustit uzdu svému divokému já, můžete mi o tom napsat také, ráda se pobavím!

Buďte divocí!

Vypracování

Co by od Alexy nikdo neočekával... 

Alexa superhrdinkou

...je to, že by se stala superhrdinkou hrdinější než samotný Harry Potter.  

 

Myslím, že by ode mě nikdo neočekával, že budu lovit Smrtijedy, a že se budu vrhat do nebezpečí a zachraňovat nebohé blonďaté slečny před proradnými padouchy, kterým nakopu hábit. Svým založením jsem totiž spíše nenápadná a rozhodně nejsem vůdčí typ, který zavelí a vrhne se po hlavě do nebezpečí. (Ačkoli takovým superhrdinům fandím. ;-) )

 

Alexa Spiderwicková