Soutěže 1103
Výuka 940
Semináře 354
Nebelvír

Autor: Hekatea Centaurix
Práce odevzdána: 16. 7. 2017 15:00
Soutěž: Omalovánky ve velkém
Zadavatel soutěže: Dunstan Merryweather

Zadání soutěže

Pěkný den!

Tak mě napadlo, že bych vám mohl dát skutečně VELKOU příležitost předvést, jak dobře už umíte vybarvovat. Při svém pátrání po předlohách totiž často nacházím takové, které jsou přímo monstrózní a na malý rozměr papíru se nehodí. Proto bude vašim úkolem nechat si následující předlohu vytisknout na formát papíru A3 a pak ji vybarvit tak, aby mi to doslova vyrazilo dech!

Výsledné dílo pak zdokumentujete tak, abych poznal, že se skutečně jedná o požadovaný formát. Například k obrázku přiložíte používané pastelky nebo třeba svou ruku.

Jeleni

Ti šťastnější z vás si samozřejmě mohou nechat vytisknout omalovánku v copycentru, pokud ale tuhle možnost nemáte i tak se můžete soutěže zúčastnit. Stačí, když si předlohu rozdělíte napůl a vytisknete každou polovinu zvlášť na běžný formát A4. Já osobně bych ale opravdu doporučoval spíše to copycentrum...

Nemusím snad zdůrazňovat, že jde v tomto případě pouze o „ruční“ práci a vybarvování v programu tudíž není povolené.

Nechť se vám dílo podaří!

Vypracování

Hezký den, pane,

k fotografii jsem přiložila vedle pastelek i krejčovský metr, díky čemuž jsem si všimla, že z druhé strany má délky v palcích. Musím poděkovat za ten objev! :)

...a nakonec jsem neodolala a seskládala Vám obrázek ještě ze skeneru a přidala výřezy těch šmouh, které jsem jelínkům přikreslila pod bradu.

[left] [right]

Kéž se líbí!

Heky