Soutěže 1083
Výuka 915
Semináře 349
Nebelvír

Autor: Hekatea Centaurix
Práce odevzdána: 28. 8. 2017 23:35
Soutěž: Kde otravuje?
Zadavatel soutěže: NaSaŠí Jackson

Zadání soutěže

Nedávno jsme s vybraným osazenstvem našeho hradu hráli na letním semináři hru, kde jsme museli pantomimicky znázornit určité pojmy. A že to nebylo jednoduché!

Našlo se tam i několik oříšků, které mi nedají spát do teď. Konkrétně jde o tato slovní spojení: kde otravuje, pořád vržou, chlévská mrva. A váš úkol? Vyberte si jeden z pojmů a pokuste se ho nějak výtvarně znázornit, aby bylo jasno, o co jde!

Klidně nakreslete více symbolů slovo po slově, je mi to jedno, nějak si poraďte! Čísla použít v obrázku smíte, písmena však ne.

 

Těším se na vaše výtvory, třeba konečně uhádnu!

Vypracování

Hezký den, madam,

škoda toho zákazu slov... snad i přesto budou obrázky (ano, dva, v zoufalé snaze, aby prošel aspoň jeden, pokud by zákazu podléhaly i otazníky) srozumitelné. :)

Heky

 

OBR. 1

Na tomto obrázku by byla bývala slova "hory?", "doly?", "černý les?", popř. "tady?", "tam?", "támhle?"

OBR. 2

Nu... a tady místo "digitálního času" mělo být původně "ráno", "ve dne", "večer", "v noci"... A komiksové "vrrrrrz!" nahradily vyhrocené zvukové vlny a hlavička zoufale si ucpávající uši.
...aneb jak se mi do Hogu promítá domácí mazlíček s nadšením pro běhání v rozvrzaném kole. ;) Další vrzající věci pak zastupují dveře a housle (i když tam vržou malí houslisté, ne tak nástroj sám o sobě).