Soutěže 1084
Výuka 916
Semináře 349
Zmijozel

Autor: Alexa Spiderwicková
Práce odevzdána: 3. 10. 2017 22:58
Soutěž: Koláž 2
Zadavatel soutěže: Sally-Ann Olson

Zadání soutěže

Vaším úkolem bude vytvořit obraz na zadané téma. Nebudete ale kreslit, nýbrž ho vytvoříte pomocí techniky zvané koláž.

 

Jakým způsobem téma pojmete a jaké materiály použijete, je na vás, fantazii se meze nekladou, podmínkou je, že obraz musí být možné pověsit na zeď a měl by tam vydržet v nezměněném stavu alespoň čtvrt roku. Nemůžete tedy použít příliš těžký materiál nebo takový materiál, který nelze pevně přilepit. Stejně tak nepoužívejte čerstvé listy či květiny, protože ty časem uvadnou a dojem z obrazu by pokazily.

 

Dnes budete tvořit obraz na téma: Sklizeň.

 

Přes školní galerii mi pošlete fotografii Vašeho obrazu visícího na zdi - nebo aspoň opřeného o stěnu (nemusí být v rámečku, stačí samotná čtvrtka, ale musí být opřený o zeď, abych viděla, že by na té zdi klidně viset mohl), samozřejmě s vaší vizitkou. Do vypracování připište, jaké materiály jste použili.

 

Pokud budete mít pocit, že obraz nevynikne, třeba protože se čtvrtka kroutí, přiložte ještě jednu fotografii, na které bude obraz položený na vodorovné ploše. Z obou fotografií musí být ale patrné, že se jedná o jeden a ten samý obraz. Pokud nechcete/nemůžete posílat přes školní galerii, nahrajte fotky na externí úložiště a do vypracování soutěže zašlete odkaz, který přímo otevře fotografii - rozhodně nebudu nic stahovat!

Vypracování

Sklizeň

 

Opřeno o stěnu

koláž - sklizeň

 

 

Detailnější pohled

koláž - sklizeň

 

 

Pro výrobu koláže jsem použila novinový papír, vodovky, lepidlo, černý inkoust a žlutou stužku. 

 

Alexa Spiderwicková