Soutěže 1085
Výuka 916
Semináře 349
Nebelvír

Autor: Esmeralda Milagrosa
Práce odevzdána: 12. 11. 2017 20:54
Předmět: Dějiny čar a kouzel, 2. A
Termín: 5. termín

Zadání domácího úkolu

Milí, 

rozdělení škol a jejich návštěvníků je následovné:

Krásnohůlská akademie magie -
Kruvalský institut
Koločarská škola čar a kouzel - Nebelbrach Mechacha
Castelobruxo  - Esmeralda Milagrosa
Uagadou  - Nicolette Marique Leroy
Mahoutokoro  - 

Nyní se 14 dní staráte o svého hosta z dané školy, poté zamíříte na dvoutýdenní pobyt do jeho instituce. Vaším úkolem je návštěvám nyní představit hrad Bradavice, naši kulturu, zvyklosti a ukázat svou školu v co nejlepším světle. Jak toho docílíte, je na vás. 

Úkol můžete zpracovat několika variantami, volte prosím jednu z nabízených: 

1. Popište mi svých 14 dní příběhovou formou. Od setkání s hostem, po patálie a historky, které se vám přihodily, jaký je, co jste se dozvěděli, kde byl zádrhel. Cokoliv. Alespoň 3 palce. 

2. Protože je to dneska moderní, vyberete si nějaké báječné místo na bradavických pozemcích a uděláte si s hostem selfie. Kresbu či grafický výplod pak vložte do vypracování. 

3. Neřekla jsem vám jednu věc - asi vás bude otravovat jazyková bariéra. Pardon. Jaký to byl problém a jak jste to vyřešili, mi můžete popsat na 3 palce nebo sdělit hravou rýmovanou formou o alespoň 20 verších. 

Vypracování

Hezký den,
níže zasílám svůj úkol. Snad se Vám bude líbit.

O svého kamaráda z Castelobruxo jsem se starala moc ráda. Seznámila jsem ho s celým hradem. Nejvíce se mu kupodivu líbilo v naší knihovně. Takže když jsme se měli v rámci společného úkolu rozhodnout pro jedno ze zadání, rozhodli jsme se na selfie v knihovně. Fotil to sám brazilský návštěvník, Felipe.

Snad se Vám bude líbit.

E. M.