Soutěže 1103
Výuka 941
Semináře 354
Nebelvír

Autor: Esmeralda Milagrosa
Práce odevzdána: 13. 11. 2017 18:10
Předmět: Atlas kapesních tvorů, 2. A
Termín: 9. termín

Zadání domácího úkolu

Mudlové mají Pokémony jako zábavu. Existují filmy, seriály, hry (na mobil, na konzole, v podobě karet), různí plyšáci, věci s Poké tématikou. Já bych po vás chtěla, abyste nějak začlenili KT do kouzelnického světa. V tom smyslu, aby si kouzelník mohl KT užít, i když žádného nemá. Tedy právě formou nějakých třeba sběratelských předmětů, třeba také her, možná knih? Jak byste KT ke kouzelníkům dostali? 

Je dost na vás, jak to pojmete, zda vymyslíte několik způsobů nebo zda naplánujete jednu věc včetně distribuce ke kouzelníkům. Můžete i kreslit, pokud se vám to hodí. 

Mějte jen na paměti, že esej musí mít délku alespoň 9,5 palce. Pokud  budete kreslit, tak si můžete esej zkrátit na 6,5 palce, ale méně by to opravdu být nemělo. 

Pokud byste chtěli něco vyrábět nebo tak, a přijde vám, že vaše esej může být ještě kratší, než 6,5 palce, tak mě raději kontaktujte. 

Nejlepší práce budou předané na MK, tak se snažte!

Hodně štěstí všem! 

Vypracování

Hezký den,
níže posílám svou esej. Snad se Vám bude líbit.

Rozhodla jsem se pro vytvoření hry. Nebudu zastírat, že jsem se neinspirovala u mudlů - inspirovala jsem se hrou, kterou jsem jako dítě milovala, ale při hraní samotném nenáviděla - to proto, že jsem často vždy prohrávala. Jistě dokážete snadno odvodit, o jakou hru se tedy jednalo.

Nicméně věřím, že se Vám bude zamlouvat i "pokéverze" či "kouzelnická" verze, kterou jsem připravila.

Odkaz na mou pavučinu, odkud lze materiál pro hru stáhnout (bohužel to nejde zobrazit) ve formátu xlsx. A přidávám také pravidla.

Děkuji za příjemný školní rok.

E. M.