Soutěže 1085
Výuka 916
Semináře 349
Hogwarts.cz

Autor: Marguerita Laux
Práce odevzdána: 10. 12. 2017 22:58
Předmět: Nauka o sebevědomí, 1. A
Termín: 7. termín

Zadání domácího úkolu

Vaším domácím úkolem bude popsat váš den. Ale ne jen tak.
Vyberte si jakýkoliv den, který jste prožili a popište ho pozitivně. Nechci v tom ani jedno negativní slůvko. Protože pak stejný den popište hrozně negativně.

Dohromady ať to má alespoň 3 palce, horní hranici nezadávám, ale neunuďte mě.

Vypracování

Varianta skvělého dne

Dobrý den, slečno profesorko!

Dneska byl den naprosto JEDINEČNÝ! Ráno jsem vstala, víkend! Paráda! K snídani jsem měla cukroví, to se naprosto rozpadalo, mňam! Když jsem se na sebe ráno podívala do zrcadla, přibilo mi pár beďáru, zajásala jsem, já mládnu, akné mají středoškolačky! A ty vlasy dneska, no super, všechno na nich drží! Dneska mám na starosti samé radosti, radost pohledět na ten dnešní den. Hmmm, půjdu si zaběhat na hradní schody, ať mám hezký zadek.

(o hodinu později)

No ty bláho, tolik energie dneska mám, kdyby mi to nebylo blbí, tak běhám dál a dál a ani jedno schodiště nezměnilo své místo. Dneska je tak senzační den!

Dneska odpoledne mám rande. Rande, randíčko. Beďary zmizely, ale má pleť je dál svěží, krásná a září mládím. Sednu si takhle ležérně na domluvenou lavičku.

(po pár chvílích čekání)

No ty blájo, to je KOŘEN! (slint)

(po pár hodinách povídání)

To už je devět? Tolik hodin uteklo, on je tak senzační, připadá mi, že se známe celou večnost. Škoda, že se už dneska nemůžeme vzít, pořídit barák, mít psa, bazén (jedno v jakém pořadí) a tucet krásných, zdravých a chytrých dětí!

Ježišmankote to budou v noci tak krásné sny, ještě teď se přihlouple usmívám.

 

Varianta dne špatného poprvé

Ani nemá cenu vstávat.

(o pár hodin později)

Do háje já prospala celý den!

 

Varianta dne špatného podruhé

Neděle. Zase neděle. To je tak často jako pondělí. Sice víkend, ale neděle… K snídani teď bude celý měsíc cukroví. A snad jen měsíc. Kdo to má furt žrát. Výborně, beďary, kruhy pod očima, určitě i pár kilo navíc. Vlasy jak žíně vyváleného hrocha. Krasavice hadr. Šla bych běhat, ale nevejdu se do běhacích kalhot. Dneska se schodiště hýbou jak šílené.

(o několik hodin později)

To jsem toho zase udělala. Nic. Tabulka čokolády pryč. No co pryč…na věky věků ji budu nosit na stehnech. Nebo břiše. Podle mě se teď v tom břiše množí, aby mohla být všude.

To rande zruším. Stejně to bude nějaký ňouma.

(rande zrušené)

Néééé, on mi poslala fotku, jak hází kytku do jezera, lístek VIP zony do kina taky a právě mě zaklel, že budu mít tisíc let neštěstí! Ježiš ten byl krásný. Néééééééé.

(o pár chvil později)

Chrmppp, tjo jsem fšechny lachve fipila jááááá? (cenzurovaný zvuk unikajících bublinek z pusy)