Soutěže 1103
Výuka 939
Semináře 354
Nebelvír

Autor: Hekatea Centaurix
Práce odevzdána: 8. 4. 2015 21:36
Soutěž: Křížíme 2
Zadavatel soutěže: Tydynka Flyová

Zadání soutěže

Tuhle jsem se omylem stala ve Velké síni svědkem prazvláštní diskuze o křížení. Padly názvy různých tvorů, někteří tvorové mě ale tak zaujaly, že bych je ráda viděla nakreslené.

 

Začneme s něčím jednoduchým a typickým - nakreslete mi olivosaura.

 

Posílejte jen jeden obrázek, obrázky zaslané přes email nebudou hodnoceny (vkládejte buď přes hog-galerii nebo přes jinou externí galerii a zašlete mi odkaz).

 

Vypracování

Dobrý den, madam,

posílám Vám obrázek olivosaura, vzniklého křížením T-rexe a lvích oliv => má kolem krku hřívu připomínající olivové ratolosti, další mu vytvářejí chocholku na hlavě, menší na nose, vous pod bradou a především olivový pruh táhnoucí se po celém hřbetě.

olivosaurus

Když je v klidu, olivové ratolesti mu něžně splývají po hřbetě a po těle dolů, při vzrůstajícím vzrušení (či hůř, podrážděnosti, zlobě) se postupně napřimují, čímž olivosaurus výrazně nabývá na objevu i velikosti. Jeho náladu také odráží odstín červených "plodů".

Olivosaurus na obrázku má hravou náladu, kterou čerpá z objevu kafe. Kdyby se kolem - v tuto chvíli již jeho - moku ale motal někdo jiný, to byste viděla to naježení, najednou by svítil jak (rozzuřený) vánoční stromeček.

Jak sama vidíte, převládající barvou je zelená (kvůli maskování, aby inteligentního predátora kořist zahlédla co nejpozději), nicméně od hřbetu se táhnou vínové pruhy a od nohou zase červenavě hnědé ornamenty napodobující snad popínavé rostliny či splývající ve flíčky.

S pozdravem
H. Centaurix