Soutěže 1205
Výuka 1130
Semináře 404
Nebelvír

Autor: Harry Thorsen
Práce odevzdána: 23. 12. 2015 13:16
Soutěž: Vánoční stromečky
Zadavatel soutěže: Esperanza Milagrosa

Zadání soutěže

Dne 13. 12. 2015 slavíme díky Vánocům tzv. stříbrnou adventní neděli. Do Štědrého dne tak zbývá ještě týden a 3 dny. Na některé mudly i kouzelníky dopadá nákupní vánoční horečka.

Na Vánocích se mi nejvíce líbí velké vyzdobené vánoční stromečky venku ve městech nebo městských částí.

Ráda bych se proto podívala do co největšího počtu měst a shlédla tam postavené vánoční stromy.

Proto máte fotografický úkol:

Zašlete mi fotografie Vánočních stromů na mudlovském veřejném volném prostranství, třeba na náměstí. (NE v mudlovských obchodních centrech ani nikde uvnitř) ve vašem městě nebo místě vašeho (běžného) výskytu.

Co do vypracování poslat:

- 1 fotografie 1 vánočního stromku - bez cedulky, bez vás, zkrátka hezky vyfocená - Toto je fotografie, která podléhá hodnocení soutěže.

- 1 fotografie 1 vánočního stromku - totožná s tou první (v rámci možností), ale s vaší cedulkou  se jménem (nebo s identifikátorem) a hlavně datem pořízení (kontrolní fotografie, že jste autorem vy).

Pokud u sebe nebudete zrovna mít možnost cedulky se jménem a datem, můžete použít nějaký identifikátor (rukavici, kousek šály, apod., který následně doma s cedulkou a s aktuálním datem vyfotíte). V tomto případě přiložíte i tuto fotografii k vašemu vypracování.

- Povinně přidáte popis fotografie - bude obsahovat datum a přesné místo (název ulice, náměstí apod.) pořízení. Popis je stručný! Popis podléhá hodnocení soutěže.

Např. 16. 12. 2015, Masarykovo náměstí, Ostrava.

Pokud budete fotit v cizině, upřesněte stát, případně provincii apod. Budu se na to místo chtít podívat na mapě :-), tak ať to strýček Google dokáže najít.

 

Celkem můžete zaslat 1, 2 nebo 3 RŮZNÉ vánoční stromečky. (Takže celkem až 1 až 3 páry fotografií).

Hodnotím splnění zadání (fotky a popis) ale i to, jestli bude fotografie vyfocená třeba rovně, stromeček nebude mít useknutou špičku apod. Také na mně musí vánoční stromeček zapůsobit.

 

Fotografie bez cedulek (a samozřejmě bez vás) bych ráda následně i dál využila v rámci hradu. Pokud s tím nesouhlasíte, připište to na konec vypracování soutěže.

Vypracování

Posielam fotku stromčeka do súťaže. Aj napriek tomu, že tam nieje žiadny identifikátor, fotil som to ja. Nepotrebujem za to žiadnu odmenu len som chcel potešiť aj takýmto stromčekom.

Prajem krásne Vianoce.
S pozdravom Harry Thorsen.

17.12.2015, Hlavná ulica, Košice