Soutěže 1110
Výuka 949
Semináře 355
Zmijozel

Autor: Veronica Narcissa Williamsová
Práce odevzdána: 16. 4. 2016 00:28
Předmět: Dějiny čar a kouzel, 2. B
Termín: 5. termín

Zadání domácího úkolu

Milí, 

rozdělení škol a jejich návštěvníků je následovné:

Krásnohůlská akademie magie - Mia Elbe Ternerová
Kruvalský institut - Theresa Brendi
Koločarská škola čar a kouzel - Narcisse Cinerea
Castelobruxo (2 hosté) - Any DawsonTemilee von Brain
Uagadou (2 hosté) - Phillipa O ConnelVeronica Narcissa Williamsová
Mahoutokoro - Martin Lerelin

Nyní se 14 dní staráte o svého hosta z dané školy, poté zamíříte na dvoutýdenní pobyt do jeho instituce. Vaším úkolem je návštěvám nyní představit hrad Bradavice, naši kulturu, zvyklosti a ukázat svou školu v co nejlepším světle. Jak toho docílíte, je na vás. 

Úkol můžete zpracovat několika variantami, volte prosímjednu z nabízených: 

1. Popište mi svých 14 dní příběhovou formou. Od setkání s hostem, po patálie a historky, které se vám přihodily, jaký je, co jste se dozvěděli, kde byl zádrhel. Cokoliv. Alespoň 3 palce. 

2. Protože je to dneska moderní, vyberete si nějaké báječné místo na bradavických pozemcích a uděláte si s hostem selfie. Kresbu či grafický výplod pak vložte do vypracování. 

3. Neřekla jsem vám jednu věc - asi vás bude otravovat jazyková bariéra. Pardon. Jaký to byl problém a jak jste to vyřešili, mi můžete popsat na 3 palce nebo sdělit hravou rýmovanou formou o alespoň 20 verších. 

Vypracování

Přestože jsem se z Uagadou těšila na příjezd nějakého tygra nebo minimálně geparda, pštros mě vůbec nezklamal. Navíc jsme si všichni udělali tuhle společnou fotku, na které můžete vidět Phillipu O Connel s její antilopí výměnnou studentkou.