Soutěže 1293
Výuka 1269
Semináře 422
Zmijozel

Autor: Rosemary Gulerongova
Práce odevzdána: 26. 6. 2016 20:25
Soutěž: Randící mazlíčkové
Zadavatel soutěže: Angelica Arless

Zadání soutěže

Mazlíčci jsou pro mne stále ještě novinkou, jsem tu teprve chvilku, ale už jsem stačila svoji Sobici poslat na rande s panem Hoblíčkem.

 

Asi se tam Sobici líbí, je již dlouho pryč. Mohli jste to zažít se svými mazlíčky už několikrát, takže jistě pro Vás nebude problém se vydat v patách mazlíčků, ať už to budou krysy nebo žáby a zdokumentovat mi, kam mazlíčci chodí na rande.

 

Můžete nakreslit až dvě rande a přidat k obrázku nějaké pikantní drby, jako kdo si s kým vyšel a třeba i jak to dopadlo.

 

Hodně štěstí a opatrně, ať nějaké rande nezrušíte!

Vypracování

1)

Láska nad lásku. Jen tak jsem si vyšla k večeru na procházku s tím, že budu hledat různá zvířátka na vyfocení. A jako úplný dar z nebes jsem objevila tyto dvě zamilované krysky. Byly hrozně roztomilí a já ji to popravdě dost záviděla. Do obličeje jsem jim ale neviděla, a tak doteď žiji v nevědomí, kdo tento zamilovaný páreček byl. Kdybych mohla znát více informací... Ach jo. Určitě bych jim šla ráda na svatbu.

2) 

Jednou jsem si povídala s mým krysákem o prázdninách. Hrozně moc toužil jet do Paříže. A tak jsem mu jeho sen chtěla splnit. Jediný problém byl, že odmítal jet pouze se mnou. Chtěl vzít i svoji slečnu. To bylo přemlouvání a slz než jsme přesvědčily majitele, že se jeho krysince nic nestane. Když už jsme teda do té Paříže vyrazily, hned jsme museli k Eiffelově věži. Rychle jsem je namalovala a než jsem si uklidila věci, oba dva zmizely. Ten den jsem je viděla naposled, ale asi týden na to mi přišel dopis, kde stálo. ,, Máme mladé. Zůstali jsme v Paříži a je tu krásně. Nezlobte se na nás. Snad se ještě někdy potkáme. Máme Vás rádi.