Soutěže 1110
Výuka 949
Semináře 355
Nebelvír

Autor: Hekatea Centaurix
Práce odevzdána: 13. 12. 2016 22:12
Soutěž: Kolejní vybarvování I.
Zadavatel soutěže: Dunstan Merryweather

Zadání soutěže

Zdravím vás u další z vybarvovacích soutěží!

Tentokrát jsem si pro vás připravil něco opravdu speciálního. Nestačí mi totiž trápit vás nedoceněnými barvami. Nene, rozhodl jsem se vás postavit před opravdovou výzvu! Vašim úkolem totiž bude tentokrát vybarvovat barvami vaší koleje.

(Pro případ, že by někdo nevěřil tomu, co po vás vlastně chci, raději tento požadavek upřesním. Studenti Nebelvíru budou vybarvovat červenou a žlutou (zlatou), studenti Zmijozelu zase zelenou a šedou (stříbrnou), studenti Havraspáru modrou a hnědou (bronzovou) a studenti Mrzimoru žlutou a černou. Dospělí kouzelníci se pak budou držet barev svých bývalých kolejí, případně si vyberou kolej podle sympatií.)

Protože ale dokážu pochopit, že se dvěma barvami nikdo žádné zázraky nedokáže. A protože nechci být zase tak moc zlý, můžete si ještě dvě barvy vybrat sami. Ovšem tyto barvy můžete využívat pouze v malé míře a nesmí to být barvy jiných kolejí!

(Kromě zmijozelských je tedy pro všechny pasé zelená. Havraspárští jsou zase jediní u kterých se na obrázku může objevit modrá, atd atd.)

K dilematu ohledně výběru jedné předlohy, tak můžete přidat ještě dilema ohledně výběru správných neutrálních barev! Rádo se stalo!

zámek na stromě
zarostlá chata
skleník
pařezová chaloupka
stromový domek

Já se budu těšit, jak krásně se vám podaří při vybarvování dodržet všechny podmínky!

D. M.

Vypracování

Hezký den, pane,

posílám svůj... lehce zardělý pařez. :)

omalovanky

S pozdravem
H. Centaurix