Soutěže 1927
Výuka 2243
Semináře 759
Hogwarts.cz

Autor: Sally-Ann Olson
Práce odevzdána: 7. 5. 2017 08:33
Seminář: Puzzle kam se podíváš
Přednášející: Lilien Emity Watfar

Zadání semináře

Vyberte si jednu z následujících možností:
1) Máte doma nějaké puzzle, které nemáte postavené a dlouho se k tomu odhodláváte? Nyní vám dávám šanci, usedněte ke skládání a skládejte! Vyfoťte mi puzzle v průběhu skládání s cedulkou a poté i výsledek, také s cedulkou. (Alespoň 250 dílků, možno kombinovat několik menších)

2) Vytvořte vlastní „puzzle“. Nechci po vás nic složitého. Stačí vám papír, nějaké pastelky a nůžky. Na papír nakreslete nějaký obrázek a rozstříhejte ho. (Ano barbarské, já vím…) Vyfoťte mi nakreslený obrázek, rozstříhanou verzi a poté vámi složenou. Jaké vaše puzzle bude, zda si ho sami vylepšíte nebo to bude verze pro odpadkový koš, to je na vás, ale očekávám, že uvidím kus práce, za pár čar Vé nečekejte.

3) Máte nějaké vzpomínky na skládání puzzle? Baví vás to, nebo k němu máte odpor? Napište mi, co vás napadne, když si vybavíte skládání puzzle. Alespoň na 3 palce. A trochu jiskry by neuškodilo, ráda bych něco, co mě zaujme.


Vypracování

Dobrý den,

Vybrala jsem si možnost číslo 2.
Kreslení obrázku byla legrace, dokonce i to pracné stříhání, ale snažit se ho složit, to byl horor... ne protože by to bylo tak těžké, ale protože jsem ho vyrobila ze čtvrtky a jednotlivé dílky byly tak lehké, že mi skládaný obrázek nechtěl vůbec držet pohromadě... tak jsem to nakonec musela vyřešit tak, že jsem dílky lepila na papír. Ale i tak se mi to vpravo dole pěkně rozlezlo...
Poučení pro mě pro příště: vyrábět puzzle z hodně tvrdého papíru!

Děkuji za zajímavý a zábavný seminář.

Sally-Ann

Nakreslený obrázek:

Puzzle1

Rozstříhané puzzle (104 dílků!)

Puzzle2Puzzle2

 

Složené puzzle:

Puzzle3