Soutěže 1110
Výuka 949
Semináře 355
Zmijozel

Autor: Alexa Spiderwicková
Práce odevzdána: 14. 5. 2017 23:15
Seminář: Ti šibe?
Přednášející: Aki san Marino

Zadání semináře

Vypracujte jedno z následujících témat:

1)     Namalujte nějakou obličejovou kouzelnickou masku, ve které byste rádi vyšli na kouzelnické maškarní. Za pár čar na papíře pěkné ohodnocení neočekávejte. K tomu mi napište alespoň na jeden palec kratičké pojednání o kouzelnických bálech. Kdy, kde se konají? Jakou mají pověst?

2)     Zmínila jsem několikrát Sokol. Co o něm víte? Pozor, nekopírujte, načtěte a pište vlastními slovy. Rozsah alespoň 3 palce souvislého textu.

3)     Jak si užíváte plesání zde na hradě? Zažili jste nějaký, který vás opravdu oslovil? Jaký byl program? Alespoň na tři palce souvislého textu. Co je to tombola? Alespoň palec souvislého textu.

4)     Jistě byl někdo z vás na plese či bále v mudlovském světě. Co nejbláznivějšího jste získali v tombole? Nebo znáte nějaký super příběh od přátel? Podělte se! Souvislý text alespoň na 4 palce.

Vypracování

Kouzelnická maska na maškarní 

kouzelnická maska

 

Kouzelnické bály jsou mezi čaroději velmi oblíbené, o čemž svědčí i to, že se jich během sezóny pořádá opravdu mnoho – od malých pro pár kouzelnických rodin po velkolepé, jako je třeba vánoční ples při příležitosti turnaje tří kouzelnických škol. Ty opravdu velké bály představují spíše společenskou událost a příliš si u nich nezatancujete – tanec je spíše formální (samozřejmě, že se tančí, ale nemůžete se zrovna odvázat), zato tu můžete navázat řadu zajímavých známostí. Každopádně na každém plese – bez ohledu na počet zúčastněních – se vždycky dočkáte nějaké magické „show“ či předvedení nějakých zajímavých kouzlech, které bývají vrcholem večera.

 

Alexa Spiderwicková