Soutěže 1201
Výuka 1052
Semináře 383
Zmijozel

Autor: Christyne Halwiger
Práce odevzdána: 27. 9. 2017 21:27
Soutěž: Kouzelnická sbírka 2
Zadavatel soutěže: Cerridwen Lowra Antares

Zadání soutěže

Co by tak mohli kouzelníci sbírat?

To je přesně myšlenka, která mě přivedla k této soutěži.
Většina kouzelníků, které znám a něco sbírají, sbírají totéž, co mudlové. I když znám i určité výjimky.

Po vás budu chtít, abyste mi po dobu trvání soutěže "nasbírali" fotografie, které zachytí zadané téma. Je nutné, aby na každé fotografii byla odlišná věc (i co se druhu týká, pět sešitů beru jako jednu věc, ne jako pět), cedulka s vaším kouzelnickým jménem a pokud možno i datum (připíšete na jmenovku, například). Poslat můžete 1 až 10 fotografií, každá bude hodnocena max 6 srpci/body při splnění všech podmínek.

Pokud jste zrovna vy sběratelem daného tématu a chcete se svou sbírkou pochlubit, můžete vyfotit i celou sbírku najednou jako bonus, můžete se tak dostat do archivu, pokud se mi bude líbit. Pro hodnocení ale potřebuji i ty jednotlivé fotografie.

Nezáleží, zda zachytíte věci z vašeho vlastnictví, v regálech obchodů nebo odkud jinud, hlavně se ale nedopouštějte žádné trestné činnosti!

Věci to musí být reálné, za obrázky stažené z internetu nebo vyfocené na počítači budu odměnu naopak strhávat a to v maximální výši.

Téma: Věci s motivem kočky
Může být cokoliv, od tužky přes blok, hrnek, až po kočku plyšovou - ale nefoťte mi živé kočky, to neberu jako "sbírku".
Je ale nutné, aby to opravdu byl motiv kočky, ne aby tam kočka jen tak mimoděk byla. Kočka musí být dominantním prvkem. Pokud si nebudete jistí, klidně se ptejte předem, jestli to uznám.

Fotografie nahrávejte do vaší galerie. Pokud by jejich kvalita tak příliš utrpěla, můžete nahrát na externí uložiště, ale nebudu vůbec nic odnikud stahovat. Stejně tak s využitím externího uložiště nepřichází v úvahu nominace sbírky do archivu, tam patří jen díla, která jsou zachována na hradě.
Můžete nahrát horší kvalitu do galerie a lepší na externí uložiště a poslat mi oba odkazy.

Pokud máte jakoukoliv otázku, můžete mě kontaktovat sovou nebo v kanceláři.

Vypracování

Zdravím, madam Cerri, 

 

zasílám fotky pár pokladů z babiččiny sbírky. 

 

Christy