Soutěže 1108
Výuka 949
Semináře 355
Nebelvír

Autor: Esmeralda Milagrosa
Práce odevzdána: 30. 12. 2017 23:19
Předmět: Barvokouzlení, 1. B
Termín: 9. termín

Zadání domácího úkolu

Vážení studenti,

zadávat esej z Barvokouzlení takto brzo je nerozum, ale aspoň budete mít více času na to si své dílo promyslet. Přeci jen by mělo kvalitou odpovídat přibližně 12 palcům textu. Myslete na to, prosím, při vytváření vaší závěrečné eseje a závěrečného díla.

V eseji by se měla objevit kouzla, která jste použili přesně tak, jak jste kouzlili. Samozřejmě nemusíte použít všechna známá kouzla, ale vřele vám doporučuji si na vypracování eseje ještě pár vyučovacích hodin počkat.

Váš výsledný obraz pojmenujete a popíšete, co na něm mám vidět, co má představovat a proč jste zvolili právě takový název, jaký jste zvolili. Tato část by měla mít přibližně 2-3 palce.

A jako každý správný obraz i ten váš bude zarámovaný. Jak se s tím poperete je jen na vás.

Přeji hodně štěstí a těším se na nádherná díla!

Vypracování

Hezký den,
níže posílám svůj obraz. Snad se Vám bude líbit.

Rozhodla jsem se, že si pořádně procvičím hůlku, a tak jsem čarovala a čarovala a z naprosté improvizace z toho vznikl výsledný obraz. Musela jsem ze všeho nejdříve obraz zarámovat. Asi to zase není moc originální, ale pojmenovala bych to jako "obraz barvokouzlící čarodějky" (tj. mě).

Myslím, že pozorování obrazu bude jistě jednoduché. To se takhle jedna čarodějka rozhodla, že si procvičí základy barvokouzlení a nejprve se procvičila na malém obrázku, který vyčarovala na zeď i s rámečkem. Pak jí začalo foukat na hlavu, tak si (jako kreslená postavička) přičarovala klobouk. Ale bylo jí smutno a tak nějak vlastně visela ve vzduchu, tak si udělala trávu, ale to bylo takové obyčejné, že ji raději změnila v říčku (jak si můžete všimnout, první přebarvení se jí nepovedlo, když se zelené stala fialová. A protože byla v takové tmě velká tma, vyčarovala si hvězdnou oblohu, aby se té tmy zbavila. Pak schovala hůlku, rozloučila se (zamáváním) a zmizela, jako by snad přes sebe hodila neviditelný plášť.

(2,3 palce)

Podívat se na můj Obraz barvokouzlící čarodějky můžete rovnou tady:

Originální velikost je tady

Použitá kouzla:

Děkuji za krásný školní rok.

E. M.