Soutěže 1205
Výuka 1131
Semináře 404
Havraspár

Autor: Cesmína Hardy
Práce odevzdána: 26. 7. 2019 19:56
Soutěž: Ničím, ničíš, ničíme
Zadavatel soutěže: Sally-Ann Olson

Zadání soutěže

Kdysi tady už tato soutěž byla a protože mě nesmírně bavila, rozhodla jsem se ji oživit.

Jestli znáte destrukční deník, víte o co jde, pokud ne, tak vězte, že se jedná o knížku plnou kreativních nápadů, jak ji zničit. Tady máte ukázku. A jelikož nejen ráda ničím (nevěřili byste, jak skvělý způsob to je na odstranění napětí a stresu), ale se i ráda dívám na destrukční úsilí ostatních, budu po Vás chtít jednu takovou stránku zničit. O jakou konkrétní stránku se bude jednat, to Vám vždy zadám.

Nemusíte si kvůli tomu knihu kupovat, stačí, když si zadanou stránku vytisknete nebo si úkol přepíšete na prázdný papír a ten pak budete ničit. Pokud knihu máte, můžete klidně ničit ji a výsledek mi pak poslat.

Buďte při ničení kreativní! To, že máte kreslit kolečka neznamená, že musíte nakreslit jenom kolečka nebo že musíte způsob ničení chápat doslovně! Nebojte se odvázat, já Vás za zničení stránky nebudu hubovat, ale dám Vám naopak odměnu :)

A tady už máte stránku k ničení: link

”Sešijte tuto stránku.”

Tady se můžete podívat pro trochu inspirace: link

Své výtvory vyfoťte a pošlete mi je ve vypracování.

Máte-li jakékoliv dotazy, neváhejte se ozvat.

Vypracování

Dobrý den,

děkuji za kreativně ničící soutěž. Snad nevadí, že jsem stránku překreslila. Pokusila jsem se vytvořit jakousi prošívanou deku pomocí razítek a modré bavlnky.

S pozdravem,

Cesmína Hardy.