Soutěže 1281
Výuka 1257
Semináře 422
Hogwarts.cz

Autor: Wenai Lafayette
Práce odevzdána: 15. 9. 2019 23:13
Seminář: Slender Man
Přednášející: Tadäus Trottertickler

Zadání semináře

Domácí úkol se bude skládat ze 2 částí. První část (označená jako číslo 1) bude povinná pro všechny. Z dalších dvou částí (písmeno A, B nebo C) si budete moci vybrat, které se Vám líbí víc a to pak vypracovat.

 

1) Zajímal by mě Vás názor na Slender Mana. Myslíte si, že se jedná o pouhou fikci nebo může mít reálný základ? A co pak jeho vyobrazeení na tak starých záznamech? Budou mě zajímat Vaše argumenty!

 

A) Namalujte mi, jak si představujete Slender Mana.

 

B) Napiště libovolnou báseň, ve které bude vystupovat Slender Man. Rozsah max. 20 veršů.

 

C) Napište mi, jak si představujete Slender Manův obličej, který jsme v hodině moc neprobírali. Jak byste si představovali jeho tvář? Kolik by měl očí? A nosů? Zapojte fantazii! Připsat taky můžete, k čemu všemu by se dalo v našem kouzelnickém světě využít jeho 6 dlouhých rukou. K umývání nádobí? Nebo vrhání 6 zaklínadel najednou? Jsem zvědavý, co vás napadne!

 

Délka celého úkolu (v případě jen psaní) bude minimálně 3 palce. V případě básně 1 palec. Pokud se rozhodnete malovat, bude stačit pouze obrázek, ale můžete napsat klidně i něco navíc.

 

 

Vypracování

Dobrý den

tak já vám něco prozradím. Já jsem totiž děsný srab, takže bych byla moc ráda, kdyby to nemělo vůbec žádný základ ani nic a vůbec. Nicméně...

pokud by měl reálný základ, tak to bude moderní démon. Vzniklý v posledním století, spíš míň. Protože má oblek. Oni démoni se ve vzhledu moc nemění, spíše vůbec, takže kdyby souvisel se starým egyptem, nebo malbami pravěkých lidí (jak jsem si našla), neměl by na sobě oblek. Zjevoval by se stejně, jako tehdy. Ale samozřejmě je možné, že byl stvořen až v poslední době.

 

A níže obrázek :)

 

Wenai Lafayette