Soutěže 1927
Výuka 2243
Semináře 759
Hogwarts.cz

Autor: James Watfar
Práce odevzdána: 11. 3. 2012 19:04
Soutěž: Sovokruh II.
Zadavatel soutěže: Larrie Larstonová

Zadání soutěže

Maruš, Standa, Mojmírek, Jarmilka, Vládík, Robert, Zdeněček, Klotylda, Venoušek, Klementek, Julinka, Ferdík, Mareček a Růženka. V prvních dnech takřka každého hradního obyvatele nejvěrnější druhové, s vlastnictvím první osobní sovy upadnou v zapomnění. Hradní zdi si v poslední době šuškají, že sovy ze školního sovince jsou nenápadné, ale že tím jen maskují svou důležitost.

Sovy ze školního sovince totiž tvoří astrologický Sovokruh opeřeného království. Každá sova školního sovince představuje jedno znamení v tomto Sovokruhu a určuje povahu všech sov, které si čarodějové následně hýčkají ve svých privátních komnatách.

V první soutěži jste měli za úkol vymyslet názvy a charakteristiky čtrnácti sovích znamení podle obyvatel školního sovince. Teď po vás chci něco trochu odlišného. 

Výtvarně mi vyčarujete soví zodiac. Tedy po vás chci grafickou podobu Sovokruhu se všemi 14 znameními. Kdo si zodiac přikrášlí názvy či symboly jednotlivých znamení, obrázky školních sov jakožto představitelů jednotlivých znamení apod. či čímkoliv dalším, bude zajisté velmi spokojen s hodnocením.  

Můžete tvořit koláže, kreslit, pracovat v grafických programech... Zkrátka cokoliv, co vám je nejmilejší. Přední je kvalita.

Zúčastnit se samozřejmě můžete, i pokud jste nevypracovali soutěž předchozí.

Vypracování

Neotvírat odkaz, nejprve přečíst! :D

 

Takže, v hodnocení prvního dílu soutěže jste říkala, že budu mít v tomto ulehčenou práci. Neměl, protože už sem měl vymyšlený vhled znamení, mohl jsem se soustředit na vymýšlení blbostí a pochopitelně se to povedlo. Takže s tím bylo práce jako na kostele, i když se to možná na první pohled nebude zdát.

 

Zde prosím stručný návod, důrazně doporučuji řídit se jím, ať si nezkazíte zamýšlený zážitek z mého výtvoru:

 

Najeďte myší na odkaz

Zavřete oči (ne, nic na vás nevyskočí)

Klikněte

Po malé chviličce klikněte znovu

Poté můžete oči otevřít a dlouhou chvíli čekat

 

Po noční obloze doporučuji cestovat stisknutým kolečkem myši, je to nejpohodlnější. Schválně jestli je najdete všechny :D

 

[link]

 

P.S.: Zatměnka je souhvězdí ve stínu, takže je zaznačeno pouze orientačně a znamení slunce se mi na noční oblohu jaksi umístit nepodařilo :D