Soutěže 1449
Výuka 1505
Semináře 492
Zmijozel

Autor: Saiph Lacaille
Práce odevzdána: 19. 12. 2020 03:01
Seminář: Wattpad a bizarní kouzelnické fanfikce
Přednášející: Veronica Narcissa Williamsová

Zadání semináře

Napište mi příběh na podobné bizarní/začátečnické bázi jako jste měli možnost si přečíst v hodině. Mělo by se jednat o fanfikci na naše hogwarts, ale nebojte se popustit uzdu fantazie! Můžete psát od začátku / prostředku / konce děje — z hodin víme, že z takových vytříbených fanfikcí stejně časoprostor správně nedokážeme určit. Chci po vás část nebo celou kapitolu, délkově minimum, co udává školní řád. Bizarní fanfikce mají i jednoodstavcové kapitoly! Nezapomeňte, co vaší bizarní hogwartské fanfikci nesmí chybět!

Vypracování

Seminář: Wattpad a bizarní kouzelnické fanfikce
Saiph Lacaille

 

Dobry den čtenáři! Dneska sem si připravila povidku ve které se kouzelnická studentka Saiph stane pravou kouzelnici a nastoupí do bradavic. A prvni den potká i svou životní lásku ale vic nebudu prozrazovat musíte si to přeíčst.......

 

*

Prolog

CRRRRRR. Budík no jo řeknu si a vypnu ho. spím dál než přiběhne do pokoje mamka a řve Saiph vstávej nebo snad nechceš do Bradavic! Nejdřív sem naštvaná ale pak si vzpomenu na ten úžasný svět kouzel a rychle vstanu obleču se učešu posnídám a stihnu to za dvě minuty vše.

Tak teda už jedeme ptám se mamky? Jojo už odpoví mi ona ale protočí oči protože nechce abych odjela. to chápu taky bych nechtěla být mudla ale naštěstí nejsem.

Konečně vyrazíme směr Kings kros nádraží. Mamce řeknu ahoj a projdu sama přepážkou až k vlaku.

 

1. kapitola

Vlak už houká musím rychle naložit kufr. jestli nechci aby mi ujel. Pospíchám k otevřením dveřím když tu náhle se přede mnou objeví nějaký týpek a já do něj narazim a oba spadneme. Jau co děláš ty idiote zařvu na něj a on se na mě ani nepodívá. Tak mi aspoň pomož ne zavřu na něj hlasitěji ale on odejde.

nakonec kufr naložim a do vlaku naskočim když se rozjede. sednu si do prvního kupé které je prázdné. za minutu ale přijde nějaká holka a jmenuje se Noah. za další minutu přijde další holka a jmenuje se Nina. za další minutu přijde ještě jedna a ta se jmenuje Edith. ta mi taky řekne že ten idiot venku se jmenuje Zpytlehněv a že ho všechny holky balí. no to teda fakt nechápu proč!!!!

 

2. kapitola

Do Bradavic jsme dojeli docela rychle trvalo to jen asi osum hodin a pak nás přepravila na loďkách lesnice. Jmenovala se Lexter. pak už jsme stáli před velkou síňí a chvíli na to už zpíval nějakou písničku moudrý klobouk. Rychle jsem koukala na ostatní a pak na stoly a všimla sem si že ten idiot z nástupiště má zelenou kravatu. K zeleným nechci řekla jsem si.

Mezitim vyvolali Noah a ta šla do Zmijozelu. Chci za ní řekla sem si.

Maite zakřičel ředitel a klobouk ji poslal do havraspáru. pak zakřičel petromila a ta šla do mrzimoru. v síni bylo hlučno.

najednou sem si uvědomila že na mě všichni hledí. Saiph!!! křičel na mě ředitel asi ne poprvé hups. tak jsem šla a sedla si a on mi nasadil ten klobouk na hlavu.

a helemese řekl mi. nechci k tomu idiotovi myslela, sem, si ale nic sem neřekla. ty jsi jasný zmijozel!!! zvolal najednou klobouk a já se zaradovala že pudu za Noah. ale pak mi nějaká ředitelka koleje ukázala cestu a on tam seděl! úplně sem zkoprněla a Noah musela vstát a dotlačit mě ke stolu. naštěsti byl na druhé straně.

 

3. kapitola

Po večeři nám naše ředitelka Willliamsová řekla kde jsou ložnice a že za ní ráno máme přijít. Šla jsem spát ale někdo chrápal. Ráno jsem vstala a šla za ní.

Každý dostane svého hadonoše a ten se o vás bude starat. Naoh bude mít Astoriu to je naše pokladnice. Nina bude mít Maju to je taková aktivní holka. Noni bude mít mě a Saiph bude mít Zpyrtlehněv on se o ni postará.

áááááááááááá chtělo se mi křičet toho idiota ne!!! ale Williams se na mě podíval výhružně jako by mi chtěl říct že to je nevratné tak jsem sklapla a začala brečet. bradavice měli být můj domov a on mi to celé zkazil!!!

 

4. kapitola

Dneska jsem měla poprvé lektvary byly fajn. taky jsem měla přeměňování to ušlo. formule mě nebavily ale to proto že sem nedávala pozor s Noah jsme si povídali. řekla mi ať se těším na famfrpál ten sme měly hnedka pak. no a ten byl super, dokonce sem chytila první zlatonku  anabídli mi místo chytače v týmu ale prý to zatim nesmím nikomu říct protože to kapitánka musí nějak říct nějaké Lori. tak doufam že to udělá dneska aby bylo aspoň něco dobrého na dni kdy jsem dostala za hadonoše Zpytleidiota.

nakonec sem večer ještě rychle naškrábala úkol na věštění ale přišlo mi zbytečné to dělat pořádně protože to stejně nebude nejlepší úkol ve třídě a šla sem spát.

 

5. kapitola

vstala sem a snědla koláč na snídani. nejez to bude ti blbě říkala mi Noah ale já ji neposlechla. šla sem na první hodinu ale cestou se mi chtělo zvracet tak sem šla na záchody a byla tam celou hodinu. kde si Saiph všichni tě hledají najednou přiběhla Noah vyděšená. je mi špatně řekla jsem jí a zase jsem začala zvracet. to ten koláč řekla ona odvedu tě na ošetřovnu pojď.

paní Vianueva byla moc hodná dala mi postel a šálek čaje ale pak mi řekla že je hrozné jak moc mudlovských věcí na škole máme že sem pronikají mudlovské vlivy a to je špatně. schovala jsem bravo pro týnejdžry o lásce kterou sem si přivezla z domu a znovu se rozbrečela.

nějak sem přestvala věřit že se mi tu bude líbit.

 

6. kapitola

Spala sem na ošetřovně když se najednou BUCH BUCH rozrazili dveře a probudil mě hluk. podívala sem se kolem sebe a ke mně mířil ten Zpytleidiot a tak sem se otočila na druhou stranu abych se na něj nemusela dívat. sedl si ke mě a řekl že je rád že se mi nic nestalo a že se na mě přišel podívat. mlčela sem a nedívala se na něj. byla sem v pyžamu a nechtěla s ním mluvit. hele promiň za ty kufry Sajf řekl mi a já se usmála ale pořád se na něj neotočila. měl sem ti pomoc řekl ještě a já jen řekla to teda měl a on seděl dál u mě tak sem se otočila a on se na mě usmíval. cítila jsem horko ve tvářích. měla sem mastné vlasy a určitě ze mě cítil že sem zvracela ale v tu chvíli sem se do něj naprosto bezhlavě zamilovala.

 

7. kapitola

Saiph to nemůžeš řekla mi Noah když jsem jí druhý den řekla o Zpytlehněvovi. Dámy neruším vás ozval se nad námi naštvaný hlas profesora Trollaticklera a my se omluvili a začali se soustředit zase na právo. Ale stejně sem Noah ještě na papírek napsala "ale on byl tak hodný to bys musela slyšet aby jsi to pochopila". Odpověděla mi nahlas že to teda nebyl a od té doby se spolu nebavíme. Už je to deset minut co sem ztratila svoji nejlepší kamarádku. Po hodině jsem smutně seděla ve velké síni a skoro brečela ale přisedl si za mnou zpytlehněv tak jsme oba dali jídlo a on mě pořád rozesmíval. ve dveřích jsem zahlídla Noah ale když nás viděla tak se otočila a odešla. pokrčila sem rameny však ona se mi ještě omluví.

 

8. kapitola

Večer sme se sešly se Zpytlehněvem u jezera na procházce. Můžeš mi říkat Zpyťa víš řekl mi a usmál se pak mě políbil. Lekla sem se tak sem strnula a on se lekl že mi něco udělal. Nic dobrý řekla sem mu. hele kolik ti vlastně je napadlo mě se zeptat a nervózne sem se usmála. je mi sedmnáct usmál se na mě a já vykulila oči. a to máš zájem o mně zeptala jsem se vážně a on se zasmál. urazila sem se a když si toho všiml tak mi rychle řekl že jo protože tak hezkou a chytrou holku dlouho nepotkal a jsem přece jedinečná. Dokonce prý řekl Lori dřív než kapitánka že budu nový chytač a ona se v zoufalství vrhla ze severní věže. ale nedělej si starosti řekl mi. jsem tu vždycky pro tebe.

 

9. kapitola

Noah ráno přišla a omluvila se mi takže už jsme zase best friends navždycky. dokonce si se Zpyťou začali rozumět ale ne tak to mě nechápejte špatně. je to teď můj kluk ale ti dva se kamarádí a všechen čas trávíme spolu my tři pokud teda zrovna nehraju famfrpál. Noah taky vzali do týmu je střelkyně a kapitánka mi řekla že je ze všech střelců nejlepší. Jsem na ni moc pyšná je to ta nejlepší kamarádka. Po tréninku na mě čeká Zpyťa a bere mě každý den na večeři do Prasinek. Žiju ve snu bradavice jsou přesně takové jaké jsem doufala.

 

Epilog

Nééééé éééé já nechci domů brečela jsem Zpyťovi do hrudi když jsme čekali na odjezd vlaku na prázdniny. Ale jdi však sme za dva měsíce zpátky a budu ti každý den psát slíbil a navíc jsi vyhrála letos famfrpálový i školní pohár a byla nejlepší ve všech předmětech musíš si odpočinout. Asi jo řekla jsem mu ale Noah byla v obraně lepší ale to mi nevadí.

Šššššššš tišil mě a pak sme se naposledy podívali na Bradavice a on mi odnesl kufr do vlaku. polepšil se pomyslela sem si a šla si sednout za nim.

V Londýně sem prošla přepážkou a čekala tam moje mamka. ahoj zlato řekla mi ale já ji ignorovala. byla sem naštvaná že sem zpátky. Sedla sem si beze slova do auta. Ona pořád mluvila a mezitim sme dojely domů. tohle už není můj domov řekla sem jí když zastavila auto patřim do Bradavic. aha řekla ona.

 

T H E        E N D

 

Tak naschledanou čtenáři a už zítra začnu zveřejňovat druhou knížku ve které Saiph nastoupí do druháku a zažije ještě víc dobrodružství. Mám ji už celou napsanou jen musi projít korekturou ale to dneska kamarádka stihne.