Soutěže 1293
Výuka 1269
Semináře 422
Havraspár

Autor: Betty Purpletiger
Práce odevzdána: 11. 9. 2012 21:31
Soutěž: Sušenky štěstí
Zadavatel soutěže: Midar Kilahim

Zadání soutěže

Znáte takové ty sušenky štěstí, jejichž obsahem je i papírek, jenž vám předpoví budoucnost, případně něco doporučí? Hodně to mívají mudlové, ale poslední dobou se tyto papírky rozmáhají i mezi kouzelníky.

 

A já bych po vás chtěl, abyste obešli nějaké kouzelnické restaurace (můžete zaúkolovat i rodinné příslušníky, pokud si hlídáte svou postavu) a sepište mi texty těchto papírků z kouzelnických sušenek štěstí.

 

Čím více, tím lépe, ale zase to nepřehánějte, protože nehodnotím kvantitu, ale kvalitu. Čím originálnější příspěvky pošlete, tím větší může být vaše odměna.

Vypracování

- Zítra máte 70% šanci, že ve své posteli naleznete podrážděného třaskavého skvorejše. Nebo manželku – věštba v tomto rozdíly nedělá.

- Příští týden se s velkou pravděpodobností proměníte v kapra. Bohužel zpětné kouzlo nebylo dosud vynalezeno. Veselé Vánoce.

- V pondělí budete svědky zvýšeného růstu vašich nehtů na nohou. Z protržených ponožek doporučujeme vyrobit si koláž na zeď.

- V pátek se váš starý Meteor při letu začne neovladatelně třást a na vašich intimních partiích tím vytvoří čarokrásný vzor z puchýřů.

- Pokud se ve vašem bytě objeví troll, nezoufejte. Jen něčím zakryjte to zrcadlo.