Soutěže 1682
Výuka 1866
Semináře 625
Zmijozel

Autor: Asterin Levon
Práce odevzdána: 25. 12. 2022 17:50
Seminář: Wattpad a bizarní kouzelnické fanfikce
Přednášející: Veronica Narcissa Williamsová

Zadání semináře

Napište mi příběh na podobné bizarní/začátečnické bázi jako jste měli možnost si přečíst v hodině. Mělo by se jednat o fanfikci na naše hogwarts, ale nebojte se popustit uzdu fantazie! Můžete psát od začátku / prostředku / konce děje — z hodin víme, že z takových vytříbených fanfikcí stejně časoprostor správně nedokážeme určit. Chci po vás část nebo celou kapitolu, délkově minimum, co udává školní řád. Bizarní fanfikce mají i jednoodstavcové kapitoly! Nezapomeňte, co vaší bizarní hogwartské fanfikci nesmí chybět!

Vypracování

Přeji krásný den!

Tak tohle bolelo :D Ráda píšu, ale napsat bizár asi opravdu neumím :D

 

 

Kapitola jedna

Čusky lidičky! Tak jsem se rozhodla do toho praštit a napsat svoji první storku.Budu tam mít chyby tak to snad zvládnete.

Ahoj!Menusu se Asterin Levon a je mi jedenáct a chodím do školy čar a kouzel v bradavicích do prvního ročínku který teď končím(konečně!Těším se na prázdky). Chcu vám ale říct o svých zážitcích které jsem zažila tento rok a že to bude jízda!

Pokud chcete další kapitolu dejte lajk nebo hvězdičku a za 10 hězdiček nebo lajků vám ji napíšu.

 

Kapiola dva

Tak tu máme druhou kapitolu i když jste ty lajky nedaly tak chtěla jsem to napsat.

Jela jsem teda do bradavic po tom co jsem dostala dopis. Mama brečela jak želva a totálně mě na nádraží strapnila a říkala mi že se musím dostat do nebelvíru jako všichni u nás v rodině protože kdybych byla ve zmijozelu nikdy by mi to neodpustila.  Takže jsem celou cestu ve vlaku zírala ven z okna a bála se moudrého klobouku protože co kdyby mě zařadil do zmijozelu? Nemohla bych se vrátit domů a byla byl černá ovce rodiny a to by bylo hrozné. Byly to fak hrozné stresy ale najednou si ke mě přisedly nějaké starší holky ze zmijozelu a začaly se bavit a ptaly se mě který jsem ročník a pak že doufají že budu s nimi ve zmijozelu. 

A:Ale já do zmijozelu nechci chci do nebelvíru

A jedna z nich na to:Proč?

A:Musím do nebelvíru jako rodiče a bráchové jinak se na mě už budou navždy koukat skrz prsty.

Večer jsem si sedla a dali mi na hlavu klobouk a ten vykřikl zmijozel!A zničil mi tím celý život.

Večer jsem ve společenzké mýstnosi brečela u krbu a našla mně tam Saiph to byla jedna z těch holek z vlaku co seděly se mnou ve vlaku

S:Není to tu tak hrozné Snažila se mě uklidnit ale já jsem to nechtěla slišet

A:Nech mě! Nechci to slyšet!

S:Ok

A odešla.

 

Kapitola 3.

Po hodině o Upírech jsem saiph potkala na chodbě a omluvila se jí za to jak se včera chovala

A:Saiph promiň jak jsem se včera chovala

S:To nic

A:Ok

S:Ok

A:Budeme kamarádky?

S:Ok

A od té doby jsme se od sebe nehnuly na krok. Pomohla mi se školou a ukázala mi všechnyi tajné chodby a naučila mě škodit škole jako správný zmijozel.Nechali jsme spolu zrůst schodiště mechem a houbami a hodili profezorce Espe do kabinetu škrkny a rarachi.A mně se začalo ve zmyjozelu líbit

 Kapitola 4.

Ve škole jsme měly ples a já šla se Saiph protoe všichni kluci byli totálně pytomí a proto jsme se rozhodly že půjdeme spolu. Tančili jsme a jedly a pak jsme utekly na chodbu a schovaly se za sochu a sledovaly naši kolejní ředitelku Veronicu jak začarovava žáby aby byly růžové a fijalové a modré.

S:No to bude madam Lecter šílet

A:Jo.

Barb:Williamsová!

Ozval se křik a profesorka Lecter se objevila odnikud a mrskla na kolejní ředitelku kletbu. Ta ji ale odrazila a začali se prát a bojovat a celá škola jim fandila a zmijozel uzavíral sázky a nakonec to dopadlo tak že obě profesorky skončily u Oresty na ošetřovně a nesnášely se celý den!

Update: Už npíšu protože mě tohle nebaví ale nebojte zase se objevím chci napsat roman takze určitě zase něco napíšu ale tohle už ne.díky za čtení

 

Asterin Levon