Soutěže 1882
Výuka 2155
Semináře 736
Havraspár

Autor: Eigrela Alesev
Práce odevzdána: 4. 12. 2023 17:13
Předmět: Pokladničení, 2. A
Termín: 9. termín

Zadání domácího úkolu

Naše pokladnícke ikony sa rozhodli vytvoriť školy pre budúcich pokladníkov, a preto vás žiadajú o pomoc pri zostavení návrhu.

Váš návrh by mal obsahovať:

Fantázií sa medze nekladú. Dané otázky za bodmi sú orientačné a slúžia len na lepšiu ilustráciu.

Za kvalitnú kresbu maskota si môžete odrátať 3 palce textu. Nezabudnite na podpis.

(min. 9 palcov / min. 6 palcov + kresba)

Vypracování

Dobrý večer, slečno kolejní, 

 

Posílám vypracování závěrečné eseje. 

 

Eig. 

 

Jméno školy: Univerzita kouzelnických měn 

Maskot školy 

Areál školy 

Škola byla vystavěna v lesoparku. Jak už je asi jasné, tak celý areál školy je budován do kružnice ve které je uprostřed parčík s lavičkami a Zlatou fontánou Galeonu, zde opravdu teče voda, byly první návrh na leprikonské galeony, ale následně byly zamítnuty z důvodu duševního blaha našich studentů a šum vody, má opravu uklidňující účinky. V parku nikdy nebude pršet protože prostor je chráněn odpařujícím se zaklínadlem. Areál školy je tvořen třemi barvami  zlatá (pozlacené železo), stříbrná (železo) a bronzová (měď), krásně to zapadá do barev mincí v kouzelnickém světe a ještě k tomu tento kov není až tak drahý.

Samostatná budova má čtyři nadzemní patra a dvě podzemní patra. Ze čtvrtého patra vedou výstupy na terasu, která je podél celé střechy, takže máte neomezený výhled na lesopark ve kterém škola stojí. 

 

Předměty 

 

Vybavení 

UKN má čtyři nadzemní patra. Ve 4. podlaží se nachází pokoje studentů, z každého pokoje je přístup na terasu, v pokojích je možnost mít vlastní kumbál a menší konto s cvičnou vanou, každý studentský pokoj má vlastní sociální zařízení. Trezory a kumbály v reálných provedeních najdete v suterénu školy i s galeonovými bazény, které škola vlastní tři. 

Učebny jsou v patrech dva a tři, zde jsou taky k dispozici všechny pomůcky, které ke studiu potřebuje. 

Studenti mají možnost zúčastnit se stáží, jak ve Světové kouzelnické bance, tak v Gringotovic bance. 

 

Stravování 

Každý student UKN má celé studium zdarma, mimo stravování v naší kantýně, která nemá obdoby. Na výběr mají studenti až z deseti jídel a 12 nápojů, které si mohou dát. Jedná se o denní kombinaci pěti mudlovských pokrmů a pěti kouzelnických jídel. Svačiny a snídaně, jsou pro všechny studenty zdarma. Aktuálně rozjíždíme program sladké středy, kdy je večerní snack sladký.