Soutěže 1927
Výuka 2243
Semináře 759
Zmijozel

Autor: Enola Gatito
Práce odevzdána: 9. 4. 2024 21:48
Soutěž: Třídíme McCollinova démonka!
Zadavatel soutěže: Oliver McCollin

Zadání soutěže

Drazí studenti,

tuhle jsem chtěl zavolat ze svého přenosného démonka na číslo, na které jsem dlouho nevolal a ke svému velkému překvapení tam našel kontakty na lidi, kteří na našem hradě nejsou už pěknou řádku let!

Samozřejmě si do dneška pamatuji, z jaké koleje kdo byl, ale říkal jsem si, že by to mohlo být takové oživení i pro Vás! Že byste se proběhli po hradě i přilehlých prostorách a zjistili si sami z jakých kolejí byly tyto osoby!

Já Vám tedy dám seznam 14 osob (a jednu bonusovou), Vy se rozběhnete po našem hradě a přilehlých prostorách, zkusíte si najít, do jakých kolejí dané osoby patřily a pak mi pošlete Váš výsledek. Pro zájemce jako bonusová část bude tabulku vytvořit ručně na papír a úhledně zapsat jména do ní!

A nyní tedy jména:
1) Adelina Susan
2) Agatha Scarlet
3) Aileen Brokenheart
4) Ashaii Naomi Naiad
5) Eineann Mag Lasair
6) Evelina van Eyck
7) Chris Jericho
8) Jessica Brownová
9) Kathy Mikaelson
10) Lisey Silver Diamondlash
11) Mia Scream
12) Misaka Rainbow
13) Nemesis Snow Whiteová
14 Sylvia Belitia Rawison

Bonusové jméno:
Nalicia Debbie Mal

Pozn: Všichni krom bonusového jména se dají najít ve větších seznam bez detailnějšího rozklikávání, bonusové jméno je jen na jednom jediném místě na hradě, proto je bonusové! Kdybyste už nevěděli, kde hledat, pošlete sovu, mohu Vás postrčit :)

Vypracování

Krásný den, pane McColline, 

 

s těmi démonky je často potíž, že? Alespoň mudlové to často říkají :D

 

Jména jsem snad správně rozdělila:

 

Vyhledávala jsem v Archivu a Denním Věštci.

Jen najít Nalicii fakt nebyla sranda. Výjezdní semináře mě napadly, ale doufala jsem, že tam to nebude, takže jsem prvně prohledala vše ostatní... Všechny žebříčky šachů, čaroku, kvízů, myslánku, odehrané famfrpálové zápasy... :D Naštěstí jsem dle jednoho článku z Denního věštce znala školní rok, kdy nastoupila na školu, tak alespoň bylo čeho se držet :D No a výjezdní semináře jsme nechala až na konec. A tam to bylo :D Důkaz o nálezu přikládám :)

 

Moc díky za hezkou soutěž a mějte se krásně! 

Enola Gatito