Soutěže 1936
Výuka 2273
Semináře 765
Hogwarts.cz

Autor: Oliver McCollin
Práce odevzdána: 13. 7. 2014 18:10
Soutěž: Tabla Léta 2014
Zadavatel soutěže: Larrie Larstonová

Zadání soutěže

Bývá dobrým zvykem, že po skončení školního roku jsou na památku a pro potěšení vyráběna kolejní tabla, která sdružují podobizny všech členů, jež v daném roce kolej obývali. A protože léto přímo vybízí k nějaké takové kreativní a hravé činnosti, i letos dostanete příležitost se nad tabli vyřádit. 

Vytvořte tablo svojí koleje (profesoři zaměstnanci tablo fialových, obyvatelé Prasinek si mohou vybrat), na němž budou všichni členové koleje včetně ducha a kolejního ředitele (to je jediná podmínka - nekompletní tabla nebudu uznávat). Rozdělení nechávám na vás, můžete se držet klasického vzoru vyobrazení dle ročníků, případně řadit podobizny dle jiného klíče. 

Tabla mohou být tvořena ručně (kresba, malba, jiná výtvarná činnost), vyráběna graficky nebo sdružovat kombinaci více technik. Jinak však budou hodnoceny jen naprintované postavičky dotyčných, jinak propracovaná díla s nápadem.

K tablu připojte krátký popis, proč jste zvolili tuto formu zpracování, pokud bude třeba něco objasnit, vysvětlujte, zkrátka o tablu jakožto tvůrci řekněte pár slov. Nečekám více než 2 palce. 

Obrázek (příp. obrázky, budete-li tablo zpracovávat na více pergamenů) připojte nejlépe přes hogwartskou galerii, umístění mimo hrad využijte jen v opravdu naléhavých případech.

Hodně štěstí! :)

Vypracování

Dobrý den,

tak Vám i já posílám své kolejní tablo. Budu doufat, že se Vám bude líbit alespoň z poloviny tak, jak by si má usilovná práce zasloužila -směje se-

Zcela upřímně se přiznám, že jsem Vám nevybral žádný specifický klíč, podle kterého jsem podobizny přiřadil, ale udělal jsem to lehce neortodoxně, neboť jsem použil prakticky prvky všeho možného. Vybral jsem takové ty důležitější věci a ty jsem do něj zakomponoval. Všechny studenty s kolejní ředitelkou a kolejním duchem jsem kreslil vlastnoručně, bývalé červené jsem prachsprostě stáhnul a zakomponoval jejich stávající obrázky. Sice to maličko kazí dojem, ale snad to přežijete! A ještě bych chtěl upozornit, že pozadí je vybráno z důvodu původnosti červené, z žádného jiného!

Nezbývá, než popřát, abyste se jím alespoň maličko pokochala!

link]">[link]

S pozdravem

Oliver McCollin

P.S: omlouvám se, že to není v galerii, ale když jsem měl nápad v tomto formátu, tak jsem musel O:) a tedy ještě profil není můj, je to zprostředkovaný profil.