Soutěže 1110
Výuka 949
Semináře 355
Havraspár

Autor: Nicole Landin
Práce odevzdána: 24. 10. 2014 10:25
Předmět: Dějiny čar a kouzel, 1. B
Termín: 4. termín

Zadání domácího úkolu

Opět vybírejte jedno ze zadání:

1. Představte si, že vám byla nabídnuta pozice Nejhlavnějšího hlavouna Mezinárodní konfederace kouzelníků, což je nabídka, která se neodmítá. Jaké byste podnikli kroky, o co byste na tomto vlivném místě usilovali? Myslete na to, že je žádoucí, abyste v pozici vytrvali, takže to chce správnou politickou manipulaci. Proč byste se zaměřili právě na tyto oblasti života ve světě čar a kouzel? Objasněte své kroky na 3,5 palce. 

2. Nakreslete nebo graficky navrhněte erb Mezinárodní konfederace kouzelníků.

3. Vciťte se do kůže trolloláskařského Pierra Bonaccorda a sepište oslavnou ódu na to, jak jsou trollové bezkonkurenčně úžasní a skvělí. Alespoň 20 veršů.

Vypracování

Krásný dobrý den madam Larrie,

chvíli jsem zvažovala, jestli si nevybrat atraktivní zadání č.3, protože trollové jsou, co se kouzelnického politického života, opravdu diskriminovaná stvoření, i když u mudlů jich v přestrojení na důležitých postech nesedí zrovna menšina a většinu lidí ani netrkne, že by to mohli být trollové, ačkoliv některá nařízení, která vydávají, víc než inteligentní a humánní politice spíše odpovídají trollí kultuře "Zaber, rozmlať kyjem a pak až panuj". :)
Merlinužel jsem opravdu nemohla přijít ani na slabé 3 důvody, proč by trollové měli být skvělí. :D Proto Vám tedy radši posílám vypracování zadání č.2, tedy návrh erbu Mezinárodní konfederace kouzelníků.
[link]

S pozdravem a přáním příjemného dne,
N. Landin